O NAS

DORADZTWO PRAWNE I BIZNESOWE
PROJEKTOWANIE ROZWIĄZAŃ NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

 

PNP Design powstał w 2016 r. jako projekt kancelarii prawnej Peter Nielsen & Partners Law Office sp.k. skierowany przede wszystkim do startupów i branży kreatywnej.

Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników, którzy w swojej pracy zawodowej towarzyszą klientom na każdym etapie ich działalności biznesowej pełniąc rolę zaufanego doradcy. Łączymy nasze kompetencje, wiedzę i doświadczenie aby oferować usługi skrojone na miarę potrzeb naszych klientów. To ich zadowolenie jest naszą największą wartością.

Projektujemy rozwiązania praktyczne z zakresu prawa i biznesu, szkolimy, pomagamy i doradzamy w rozwoju każdego pomysłu. Możemy i chcemy towarzyszyć także Tobie w Twoich projektach zawodowych.

Zapraszamy Cię do przejrzenia naszej strony, sprawdź jak możemy Ci pomóc.

 

Możemy zaoferować Ci kompleksową usługę! Poznaj pozostałe podmioty z GRUPY PNP:

 NASZ ZESPÓŁ

 
Specjalizuję się w sprawach z zakresu postępowania cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem sporów z zakresu prawa gospodarczego. Niestraszne mi pozwy, wezwania do zapłaty, nakazy nakazowe, ani weksle.

Moje doświadczenie obejmuje także udział w projektach z zakresu doradztwa transakcyjnego m.in. przy transakcji refinansowania kredytu bankowego galerii handlowej oraz kompleksowe wsparcie prawne przedsiębiorcy działającego na rynku odnawialnych źródeł energii przy wyjściu z inwestycji w drodze asset deal oraz share deal.

W mojej praktyce prawniczej cenię sobie sprawną organizację oraz wdrażanie niekonwencjonalnych rozwiązań.

Motto: „Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie” - Mahatma Ghandi
Jestem prawdziwym unikatem. Nie tylko odróżniam „własność” od „posiadania”, ale wiem też czym różni się „kilowat” od „kilowatogodziny”. Wszystko dzięki temu, iż od około dziesięciu lat doradzam prawnie i biznesowo klientom z branży energetycznej. Pracuję głównie dla klientów zagranicznych, dzięki czemu nauczyłem się, że wsparcie klienta to także pomoc w negocjacjach, nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych czy pozyskaniu kapitału.

Interesuję się nowymi technologiami, za którymi nie nadążają regulacje prawne. Dziś drony, rozszerzona rzeczywistość czy magazyny energii, a jutro kolejne zjawiska będą mnie fascynować, także jako prawnika.

Motto: “Jedynym sposobem na robienie wielkich rzeczy jest robienie czegoś, co się kocha.” - Steve Jobs
Poza kwestiami związanymi z prawem gospodarczym wspieram swoich klientów w zakresie ochrony danych osobowych z którą wiążą się tajemnice przedsiębiorstwa i cyberbezpieczeństwo. W swojej pracy lubię wykorzystywać nowinki techniczne i prawne (zakładanie spółek przez Internet, szkolenia on-line, itp.).

W życiu kieruję się zasadą „z ufnością we własne siły dostosowuj je do swoich planów” czyli stawiaj sobie ambitne cele, a potem z pewnością znajdziesz siłę na ich osiągnięcie!

Motto: „Mierz siłę na zamiary, nie zamiar podług sił.” - Adam Mickiewicz
Jako radca prawny zajmuję się prawem gospodarczym, w szczególności prawem cywilnym i prawem spółek. Prowadzę spory sądowe i wspieram moich klientów w codziennych problemach związanych z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą.

Sam, jako przedsiębiorca wiem jakie trudności napotykają początkujący przedsiębiorcy na drodze do realizacji swoich planów. Jeżeli brzmi to dla Ciebie znajomo, zapraszam do kontaktu, razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Motto: „Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać.” - Cyceron
Jestem prawnikiem, ale także przedsiębiorcą, co pozwala mi na szersze, biznesowo-prawnicze spojrzenie na problemy moich klientów. Moje specjalizacje to m.in. prawo spółek, cywilne, upadłościowe i restrukturyzacyjne, obrót nieruchomościami, wspólnoty mieszkaniowe.

Prowadzę szkolenia i wykłady dla firm. Nie boję się wyzwań, przecierania nowych szlaków i nietypowych projektów prawnych. Chcesz wiedzieć jak mogę Ci pomóc - skontaktuj się ze mną.

Motto: „Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona.” - Albert Einstein

 

USŁUGI

 

ŁĄCZYMY NASZE KOMPETENCJE OFERUJĄC CI ROZWIĄZANIA
ZAPROJEKTOWANE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

 

PNP Design kieruje swoje usługi przede wszystkim do startupów, podmiotów zajmujących się e-commerce, nowymi technologiami oraz do branży kreatywnej. Sektory te wymagają szczególnej obsługi, wykraczającej często poza ramy klasycznego doradztwa prawnego. To zadecydowało o utworzeniu PNP Design, w ramach którego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów łącząc naszą wiedzę i doświadczenie, projektując dla nich optymalne i praktyczne rozwiązania.


Więcej informacji o naszych usługach znajdziesz poniżej. Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu z nami.

 

 

START-UPYJesteś poczatkującym przedsiębiorcą, wynalazcą, pomysłodawcą? Rozwijasz swój projekt w ramach startupu? Wiemy jak ułatwić Ci początki Twojej działalności, jak ją ustrukturyzować oraz jak zabezpieczyć Twoje prawa.

To nie koniec - chcemy pomóc Ci rozwijać Twój projekt na każdym jego etapie, przygotować Cię do rozmów z korporacjami i potencjalnymi inwestorami oraz wesprzeć w trakcie negocjacji czy transakcji. W ramach naszej współpracy możesz liczyć na pomoc w przygotowaniu ofert, pitch decku, a także w procesie starania się o grant!

Udzielimy Ci profesjonalnego wsparcia i udowodnimy, że prawo nie musi być wcale takie skomplikowane i oderwane od sfery biznesowej.W czym możemy Ci pomóc?


doradztwo w zakresie struktury prawnej i relacji między założycielami tworzenie umów założycielskich i rejestracja spółek tworzenie i analiza umów wparcie w relacjach z inwestorami i korporacjami wsparcie na każdym etapie komercjalizacji bieżąca obsługa prawna

E-COMMERCESklepy internetowe stały się wygodną alternatywą nie tylko dla osób ceniących czas czy stroniących od tłumów. Sprzedaż online rozwija się dynamicznie stanowiąc już od dawna odrębną od sprzedaży stacjonarnej branżę – branżę która potrzebuje profesjonalnej obsługi zapewniającej bezpieczeństwo właścicielom takiego przedsiębiorstwa, jak również jego klientom.

Sami lubimy robić zakupy przez internet, ale przede wszystkim wiemy na co musisz zwrócić uwagę jeżeli decydujesz się działać w branży e-commerce oraz jak pomóc Ci sprostać wszystkim wymogom prawnym.W czym możemy Ci pomóc?


audyt prawny stron www tworzenie i konsultacja regulaminów e-sklepów / stron www ochrona danych osobowych bieżąca obsługa prawna

BRANŻA KREATYWNAJeżeli tworzysz: projektujesz, programujesz, malujesz, piszesz, grasz, fotografujesz to trafiłeś na właściwą stronę. Nasz zespół jest równie kreatywny jak Twoja praca! Wyróżniamy się nie tylko miłością do pięknych rzeczy, ale również doskonałą znajomością specyfiki szeroko pojętej branży kreatywnej. Wiemy na co każdy twórca musi zwracać uwagę i jak zabezpieczać prawa do danego utworu / dzieła.

Jeżeli sam nie tworzysz, ale korzystasz z takich utworów, pomożemy Ci korzystać z dóbr niematerialnych w sposób nienaruszający prawa, a w tym praw twórców.

Doradzi my Ci także w kwestii prowadzenia i rozwoju działalności gospodarczej.W czym możemy Ci pomóc?


audyt prawny stron www tworzenie i konsultacja regulaminów stron www pełna obsługa w zakresie prawa autorskiego znaki towarowe i wzory przemysłowe tworzenie i analiza umów dochodzenie wierzytelności

NOWE TECHNOLOGIEDla naszego zespołu nowe technologie to nie tylko nowe wyzwania (które lubimy!), ale także pasja i codzienność. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej klientów działających na rynku nowych technologii. Jesteśmy także aktywni w środowiskach eksperckich i naukowych. Oprócz znajomości procesów, nomenklatury czy otoczenia biznesowego, odznacza nas także kreatywność, która przy tego typu projektach jest bezcenna.

Zadbamy o bezpieczeństwo prawne Twojego innowacyjnego produktu / usługi na każdym etapie przedsięwzięcia. Doradzimy w sprawach własności przemysłowej oraz pomożemy Ci w rozwoju i komercjalizacji Twojego projektu.W czym możemy Ci pomóc?


tworzenie i analiza umów doradztwo w zakresie prawa własności przemysłowej i prawa autorskiego zabezpieczenie własności przemysłowej wparcie w relacjach z inwestorami i korporacjami bieżąca obsługa prawna

WARSZTATY I SZKOLENIAJak na prawników przystało lubimy mówić i dyskutować – ale tylko na temat, i to temat, który sam(a) wybierzesz. Oferujemy Ci profesjonalne, merytoryczne a jednocześnie bardzo praktyczne szkolenia dedykowane Twoim potrzebom. Ofertę tę kierujemy do wszystkich podmiotów – szkół, uczelni, przedsiębiorstw prywatnych każdej wielkości, freelancerów, stowarzyszeń, fundacji i innych.

Dlaczego to my jesteśmy odpowiednim partnerem merytorycznym dla Ciebie? Bo łączymy 26-letnie doświadczenie naszych specjalistów na rynku prawniczym i biznesowym, wiedzę podatkową i księgową oraz kreatywność i umiejętność przedstawiania zagadnień złożonych w sposób prosty i zrozumiały. Wiedzę tę chcemy także przekazać Tobie – na warsztatach praktycznych i spotkaniach przygotowawczych.

PRAWO W PRAKTYCE. STRATEGIA BIZNESOWA. SZTUKA PREZENTACJI.


W czym możemy Ci pomóc?


szkolenia komercyjne warsztaty tematyczne storytellingZAUFALI NAM

 

 

KONTAKT

Drukuj


Adres
  PNP Design
  Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa, Polska
Atrium Centrum
       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 22 59 29 000

                       

SP Quick Contact

 

Peter Nielsen & Partners Law Office sp.k. | Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, Polska | NIP: 526-25-35-182 | KRS: 0000006974
PNP DESIGN 2016